Od zera do social media ninja marketera!
Z kursem online Pimp My Social Media zbudujesz machinę, która będzie zarabiać pieniądze, nawet gdy śpisz.

Pozwól, że zadam kilka pytań

Przedsiębiorcy z którymi współpracuje najczęściej mają kilka podstawowych problemów. Sprawdź, czy masz podobnie...

Skąd brać Inspirację?

Nie wiesz, co i kiedy publikować ?

Kiedy to Wszystko ogarnąć?

Brakuje Ci czasu na regularne publikowanie treści w social mediach?

Strach przed kamerą?

Wstydzisz się kamery i nie chcesz nagrywać swojej twarzy?

małe zasięgi? mało kto widzi Twoje treści?

Twój content marketing lajkują tylko znajomi i rodzina?

Przestałeś inwestować?

Płatna Reklama w social mediach to dla Ciebie czarna magia? Wydałeś kasę, a efektów brak?

Utknąłeś? Nie idziesz dalej?

Nie nadążasz za zmianami i trendami, co chwilę coś nowego!

Kluczowe aspekty marketingu, które opanujesz na kursie

strategia i plan działania

Odpowiedni plan działania i strategia są kluczem do sukcesu! Bez tego błądzisz w kółko i przepalasz swój budżet na pozyskiwanie nowych klientów. Pokażę Ci jak zaplanować działania w sieci na kilka miesięcy, a nawet cały rok z góry, dzięki czemu zyskasz więcej czasu dla siebie oraz efektywnie wykorzystasz swój budżet.

copywriting

Internet otworzył dla nas wiele nowych możliwości! Twoi potencjalni klienci są coraz bardziej świadomymi konsumentami. Już nie wystarczy prosta wizytówka i ulotka z kodem rabatowym, aby przekonać potencjalnego klienta do zakupu. Twoja konkurencja nie śpi, stale się rozwija lub zatrudnia specjalistów do tworzenia ofert sprzedażowych i nie tylko… Copywriting to nie tylko skuteczne teksty sprzedażowe, które są kluczem w budowaniu relacji, zaufania oraz sprzedaży. To również scenariusze do video marketingu, teksty do e-mail marketingu, teksty do lejków sprzedażowych, można by bez końca wymieniać zastosowania copywritingu w Twoim biznesie. 

kampanie reklamowe

Jak już zapewne wiesz, zasięg organiczny jest niczym Yeti, wszyscy o nim mówią, natomiast mało kto go widział. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli myślisz poważnie o budowaniu biznesu online, płatne kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, TikToku, LinkedIn oraz Google AdWords to jest dziś konieczność! Chyba nie chcesz zostać w tyle za swoją konkurencją, która inwestuje w płatne kampanie na portalach społecznościowych, dzięki czemu regularnie pozyskuje nowych klientów.

Twoja własna Strona www

Badania jasno wskazują, że spędzamy coraz więcej czasu przed ekranami naszych smartfonów, tabletów, czy komputerów. Większość zakupów dziś odbywa się w internecie. Badania pokazują, że większość konsumentów, zanim kupi produkt stacjonarnie, nie przez internet, szuka opinii o produkcie w internecie. Jeśli myślisz, że ten trend się odwróci, spójrz na to badanie => Według analityków Strategy & (grupa PwC) wartość polskiego sektora e-commerce ma wynieść 124 mld zł na koniec 2023 i 187 mld zł na koniec 2027 r., względem 109 mld zł rok wcześniej i 57 mld zł w jeszcze przed pandemicznym 2019 r.  

social media marketing

Social Media to już nie zabawa, śmieszne kotki i LOL Content. Coraz więcej uczelni w Polsce i na świecie otwiera kierunki związane z social mediami. Dziś nie wystarczy wrzucić kilka postów, by pod koniec dnia odcinać kupony. Potrzebujesz dokładnego planu i strategii, które zagwarantują Ci zasięgi oraz płacących klientów. Ilość lajków dziś nie ma żadnego znaczenia, czasem nawet ilość obserwujących nic nie wnosi, jeśli są to przypadkowe osoby.

narzędzia i aplikacje

Technologia daje nam ogromne możliwości. Ilość narzędzi i aplikacji do rozwijania biznesu online jest tak duża, że nie sposób przetestować wszystkie opcje. Narzędzia zagwarantują Ci optymalizację czasu pracy, automatyzację wielu procesów w firmie, Twoim marketingu oraz systemie sprzedaży, dzięki czemu zyskasz czas na rzeczy naprawdę ważne dla Ciebie prywatnie i zawodowo. 

Sprawdź opinię moich klientów

Po prostu przeczytaj, co mają do powiedzenia!

Zagadnienia , które znajdziesz w środku kursu online...

Wiesz już, co robić na każdym etapie budowaniu biznesu online. Nic ani nikt Cię nie zaskoczy, ponieważ działasz według określonego planu i schematu.

Nagrania ekranu mojego komputera, gdzie razem ze mną przeszedłeś krok po kroku przez wszystkie niezbędne elementy biznesu online. Wszystko wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, nawet jeśli nie masz doświadczenia i technikalia to nie Twoja działka, na 100% dasz sobie radę!

Zaplanowałeś, zaprojektowałeś oraz wdrożyłeś proces sprzedaży online, dzięki któremu pozyskujesz regularnie nowych klientów.

Nauczyłeś się w końcu robić skuteczne reklamy na Facebooku, Instagramie, TikToku, LinkedIn oraz poznałeś system reklamowy Google AdWords. Następnie wybrałeś platformę, która najlepiej Ci odpowiadała. Nie wiem, czy wiesz, ale koszt pozyskania jednego klienta w internecie możesz obniżyć nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych (*wynik uzależniony od branży)!

Poznałeś techniki copywritingu, które będą regularnie otwierać portfele Twoich klientów. Od teraz pisanie tekstów, stało się proste i przyjemne, mało tego nawet polubiłeś to robić! Pokażę Ci jak wykorzystać sztuczną inteligencję, by pisała teksty za Ciebie.

Stworzyłeś swoją własną stronę www, dosłownie jak z klocków LEGO, dzięki narzędziu typu page builder. Dodatkowo postawiłeś na swojej nowej stronie sklep internetowy za 0 zł! Od teraz Twoja nowa strona internetowa to wizytówka XXI w. której nikt nie zgubi w przeciwieństwie do tradycyjnej wizytówki papierowej.

Poznałeś i nauczyłeś się obsługi TOP narzędzi do biznesu online, dzięki czemu projektowanie biznesu w sieci stało się proste i przyjemne. Narzędzia zagwarantowały Ci optymalizację, automatyzację oraz możliwość skalowania biznesu. Dodatkowo zatrudniłeś sztuczną inteligencję, by trochę Ci pomogła w Twoim biznesie online.

Spotykamy się regularnie co tydzień na grupowych konsultacjach online, na żywo zadajesz pytania, zgłaszasz swoje problemy i analizujemy wspólnie Twoje postępy. Spotkania odbywają się co tydzień w małych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik otrzymuje wystarczającą ilość uwagi.

Jak będzie wyglądał Twój biznes po przerobieniu kursu online?

Zyskałeś więcej czasu

  • Od tej pory nie pracujesz już po 16 godzin dziennie, aby uzyskać zadowalające efekty. Poświęcasz więcej czasu Rodzinie, swoim zainteresowaniom, hobby i pasją. Odkurzyłeś wszystkie swoje marzenia, które schowałeś gdzieś głęboko po kątach.

Automatyzacja & Optymalizacja

  • Już nie robisz wszystkiego sam! Narzędzia i aplikacje wyręczyły Cię w wielu codziennych zadaniach. Od teraz skupiasz się tylko i wyłącznie na skalowaniu swojego biznesu online.

Optymalizacja Kosztów

  • Przeniosłeś swój tradycyjny biznes do sieci. Pozbyłeś się wszelkich ograniczeń takich jak: lokalizacja, godziny otwarcia, miejsca parkingowe, czynsz za lokal, media, oraz wiele więcej spraw, które zabierały Ci czas i energię…
  • Rozwinąłeś swój biznes online, który przez błędne zarządzanie i nietrafione decyzje generował tylko koszty, zamiast zarabiać dla Ciebie regularnie pieniądze.

Globalny dostęp do Klientów

  • Pozyskujesz klientów na terenie całej Polski, Europy i Świata, wszędzie gdzie jest dostęp do internetu.

Grupowe Prezentacje Twojego Biznesu

  • Od teraz już nie biegasz od spotkania do spotkania, by znaleźć stałych klientów. Twój dział sprzedaży służy jako wsparcie Twoich działań w internecie. Regularnie pozyskujesz nowych klientów za pomocą grupowych prezentacji Twojego biznesu online.

Nowoczesne technologie

  • Narzędzia typu Messenger BOT, zoptymalizowały czas, jaki poświęcałeś, odpowiadając na pytania klientów, które non stop się powtarzały.
  • Sztuczna inteligencja wykonuje część zadań za Ciebie, nie bierze wolnego i nigdy nie jest zmęczona!

Czego nauczysz się z modułów od 1 do 6?

Jak zacząć przygodę z biznes online?

Wybierzesz medium dla swojej marki osobistej lub brandu. | Dowiesz się, dlaczego warto stworzyć własną stronę www lub sklep internetowy. | Dowiesz się, dlaczego nie warto być na wszystkich portalach social media, jak uczy wielu guru w sieci. | Nauczysz się pozyskiwać regularnie nowych klientów do Twojego biznesu.

marketing & Sprzedaż

Potrafisz zaprojektować długofalowy plan marketingu i sprzedaży dla Twojego biznesu online, który regularnie dostarcza Ci nowych klientów | Poznasz strategię know me, like me, trust me, pay me. | Zaprojektowałeś lejek marketingowo — sprzedażowy, który pozyskuje klientów nawet wtedy kiedy śpisz. | Nauczyłeś się jak sprawdzać skuteczność działań marketingowych.

Grupa Docelowa & Avatar Idealnego Klienta

Już wiesz, jak zaprojektować grupę docelową oraz znaleźć w niej niszę. | Potrafisz zweryfikować wyzwania i główne problemy Twojej niszy. | Zaprojektowałeś avatar idealnego klienta, dzięki czemu pracujesz tylko z klientami, którzy rezonują z Tobą.

Profesjonalne Profile Social Media

Zaprojektowałeś profesjonalne profile na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz LinkedIn. Następnie wybrałeś, na którym medium publikujesz treści, zdobywasz nowych obserwujących, których później zamieniasz w regularnie płacących klientów. | Potrafisz nagrywać i montować content wideo, który dziś jest fundamentem każdego biznesu online. | Poznałeś strategię, dzięki której zacząłeś nagrywać wideo, a na początku drogi nawet nie chciałeś o tym słyszeć.

Strona WWW & Sklep WWW

Kupiłeś domenę i serwer. | Przy pomocy narzędzia page builder nauczyłeś się tworzyć strony sprzedażowe, strony zapisu na webinar oraz wiele więcej... | Masz własny sklep www, za który nic nie zapłaciłeś, równe 0 zł! | Podłączyłeś płatności online do swojego sklepu internetowego. | Dodałeś produkty i od teraz możesz obserwować, jak na Twoim telefonie pojawiają się cały czas powiadomienia o zakupie Twoich produktów lub usług.

Narzędzia & Aplikacje

Poznałeś i nauczyłeś się obsługi płatnych i bezpłatnych narzędzi do budowania biznesu online. | Obsługa narzędzi do automatyzacji biznesu oraz e-mail marketingu to dla Ciebie czysta przyjemność. | Znasz podstawowe funkcje narzędzia canva.com Potrafisz zrobić proste grafiki na potrzeby swojego biznesu online. | Nauczyłeś się montażu wideo, od teraz Rolki i TikToki to fundament Twojego video marketingu. | Potrafisz dodawać napisy do wideo.

Czego nauczysz się z modułów od 7 do 9?

Płatne Kampanie Reklamowe

Stworzyłeś konta reklamowe w menedżerach reklam. | Wykonałeś konfigurację kont reklamowych. | Znasz podstawy menedżerów reklam od Facebooka & Instagrama, TikToka, LinkedIn oraz Google AdWords. | Nauczyłeś się jak krok po kroku stworzyć płatną reklamę w social media, dzięki dokładnym instrukcją na ekranie mojego komputera. | Wiesz już jak tworzyć grupy niestandardowych odbiorców, niestandardowe konwersje oraz jak podłączyć Facebook Piksel, oraz Google Tag Menager do Twojej strony www lub sklepu www.

Copywriting & Storytelling

Poznałeś profesjonalne techniki copywritingu. | Piszesz samodzielnie treści, które przykują uwagę Twoich odbiorców. | Wiesz, jak napisać teksty sprzedażowe, które będą otwierać portfele Twoich klientów. | Poznałeś triki najlepszych copywriterów, dzięki czemu pisanie tekstów, stanie się proste i przyjemne. | Potrafisz wykorzystać sztuczną inteligencję w copywritingu. | Opowiadasz historię rodem z Hollywood.

Automatyzacja Biznesu Online

Wiesz jakie narzędzia do automatyzacji wybrać, aby optymalizować i skalować biznes online. | Pokażę Ci na ekranie mojego komputera, jak krok po kroku wdrożyć automatyzację. | Zobaczysz na ekranie mojego komputera, przykład mojej automatyzacji oraz objaśnię Ci wszystkie szczegóły. | Wiesz, jak zaprojektować kampanię, która będzie zarabiać nawet wtedy kiedy śpisz?

Unikalny Mechanizm Holistic Strategy®, który bazuje na moim 13-letnim doświadczeniu w biznesie oraz 6 latach współpracy z klientami i ich biznesami online!

Przeraża Cię warstwa techniczna biznesu online?

Program został zaprojektowany tak, abyś mógł zrobić wszystko samodzielnie nawet jeśli zaczynasz od zera i nie masz doświadczenia technicznego.

01

KOMPLEKSOWE I PRAKTYCZNE TIPY

Praktyczne wskazówki jak krok po kroku, zaprojektować Dochodowy Biznes Online, by uniknąć błędów, które popełniają ludzie, startując z biznesem online, dzięki czemu wyprzedzisz swoją konkurencję i zostawisz ich daleko w tyle!

02

STRONA WWW

Nauczysz się samodzielnie tworzyć strony www, strony sprzedażowe oraz dowiesz jak za 0 zł stworzyć sklep internetowy, dzięki czemu już na starcie zaoszczędzisz kilka tysięcy złotych!

03

PROFESJONALNE SOCIAL MEDIA

Twoje profile w social media będą dopasowane do Twojej grupy docelowej, niszy oraz branży, w której działasz. Regularnie będziesz pozyskiwał nowych obserwujących, którzy w późniejszym etapie staną się Twoimi klientami.

Wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu

Wiele programów konkurencji jest zaprojektowana tak, że zawiera tylko jakiś wycinek wiedzy, przez co proces budowy biznesu online rozciąga się w czasie.

04

SOCIAL MEDIA MARKETING

Poznasz podstawy płatnych reklam na Facebooku, Instagramie, TikToku, LinkedIn oraz Google AdWords, dzięki czemu samodzielnie stworzysz skuteczną kampanię reklamową w social media.

05

STRATEGIA MARKETINGU & SPRZEDAŻY

Wykonasz raz pracę, która będzie zarabiać, nawet wtedy kiedy śpisz. Pokażę Ci jak zaprojektować długofalowe kampanie marketingowo — sprzedażowe.

06

AUTOMATYZACJA

Dzięki automatyzacji zoptymalizujesz wiele procesów, które w tradycyjnym biznesie pochłaniają mnóstwo czasu. Faktury, e-maile, zapytania od klientów, przelewy, to wszystko i wiele więcej zrobią za Ciebie narzędzia do automatyzacji.

Kurs Online zawiera aż 5 BONUSÓW!

12 Grupowych Sesji Coachingowych na żywo z twórcą kursu Adrianem Zacharskim

Podczas 12 sesji Q & A poruszane są tematy związane z kursem online. Problemy techniczne, wskazówki, porady etc.
Sesje Q & A odbywają się w małych grupach, dzięki czemu poświęcam wystarczającą ilość uwagi każdemu z osobna. Prowadzimy sesje do momentu wyczerpania wszystkich pytań od uczestników.

Work Book w wersji edycyjnej lub do druku

Kompletna instrukcja krok po kroku co należy zrobić na każdym etapie budowania biznesu online, dzięki czemu wiesz, co masz robić oraz masz wszystko, co potrzeba w jednym miejscu.

Dostęp do zamkniętego serwera Discord

Na serwerze znajdziesz ludzi takich samych jak Ty, którzy dzielą się swoimi wnioskami oraz ekspertów, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy z budowaniem biznesu online.

Lista perswazyjnych nagłówków do reklam w social media

W dzisiejszym świecie instant, gdzie wszyscy chcą mieć wszystko na wczoraj, pochwycenie uwagi potencjalnego klienta jest coraz trudniejsze. Potrzebujesz przykuć jego uwagę w pierwszych 2-3 sekundach. Z pomocą chwytliwych tytułów zrobisz to w łatwy i przyjemny sposób.

Lista tzw. Hooków, czyli powstrzymaj uwagę klienta w pierwszych sekundach wideo

Zasada 2-3 sekund również obowiązuje w wideo marketingu. Hooki są idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz powstrzymać scrollowanie potencjalnego klienta. Hooki wykorzystasz w każdej branży, jest to zestaw perswazyjnych tekstów, które przyciągną uwagę i zatrzymają scrollowanie Twoich potencjalnych klientów.

100% Podwójnej Gwarancji

Wybierz pakiet

Aktywuj Natychmiastowy Dostęp do Kursu Online

PAKIET VIP

BONUSY!

BONUS #1 – 12 Grupowych Sesji Coachingowych na żywo z twórcą kursu Adrianem Zacharskim 3456 zł

 

BONUS #2 – Work Book 500 zł

 

BONUS #3 – Discord 400 zł

 

BONUS #4 – Lista perswazyjnych nagłówków do reklam w social media 200 zł

 

BONUS #5 – Lista tzw. Hooków, czyli powstrzymaj uwagę klienta w pierwszych sekundach wideo 200 zł

Łączna wartość kursu: 5000 zł
Łączna wartość bonusów: 4756 zł
Razem: 9756 zł

CENA DLA CIEBIE:
9756 zł 988 zł

OSZCZĘDZASZ 8768 zł !!

PAKIET PODSTAWOWY

BONUSY!

BONUS #1 – 12 Grupowych Sesji Coachingowych na żywo z twórcą kursu Adrianem Zacharskim 3456 zł

 

BONUS #2 – Work Book 500 zł

 

BONUS #3 – Discord 400 zł

 

BONUS #4 – Lista perswazyjnych nagłówków do reklam w social media 200 zł

 

BONUS #5 – Lista tzw. Hooków, czyli powstrzymaj uwagę klienta w pierwszych sekundach wideo 200 zł

Łączna wartość kursu: 5000 zł
Łączna wartość bonusów: 1300 zł
Razem: 6300 zł

CENA DLA CIEBIE:
6300 zł 588 zł

OSZCZĘDZASZ 5712 zł !!

Adrian Zacharski

Ponad 13 lat doświadczenia w biznesie! 6 lat temu przeniósł swój tradycyjny biznes do sieci.

Na co dzień pomaga przedsiębiorcą zwiększać sprzedaż poprzez social media marketing.

Swoją wiedzę zdobywał i wciąż się szkoli od najlepszych praktyków biznesu online w Polsce oraz USA, by cały czas być na bieżąco ze wszystkimi trendami w marketingu i sprzedaży online!

Jest autorem książki: Przygnieciony życiem — zacznij pracować z pasją!

Regularnie występuje publicznie i prowadzi szkolenia stacjonarne oraz online.

Szkolił min. TOP Liderów Raypath International oraz zespół Network Magazynu z social media marketingu.

Pracował dla takich marek jak: Subaru, Seat, Skoda, Orange.

Artykuły Adriana możesz znaleźć w magazynie Macieja Maciejewskiego — Network Magazyn oraz w anglojęzycznej wersji magazynu — Network Magazine.

Jest autorem wielu kursów online, takich jak: Podstawy Menadżera Reklam Meta Ads | Twoja Pierwsza Reklama w Social Media | Twoja pierwsza Reklama na TikToku.

Misja Adriana? Pomagać przedsiębiorcą rozwijać i skalować biznesy, aby mogli uzyskać wolność

finansową i niezależność. 

Wielokrotnie powtarza, że Polacy mają ogromny potencjał oraz robią fenomenalne rzeczy na skalę światową! Natomiast większość pozostaje w ukryciu i cieniu. Czas, aby nasz potencjał rozszerzył się globalnie i objął cały świat!

FAQ

Najczęściej
Zadawane pytanie

Kurs jest tak skonstruowany, że osoby, które nie mają doświadczenia i nie posiadają umiejętności technicznych, poradzą sobie w 100%. Wszystko jest bardzo dokładnie wytłumaczone, dodatkowo wszystkie elementy techniczne kursu pokazuje krok po korku na ekranie mojego komputera. Możesz zastopować wideo i wykonywać instrukcję na bieżąco razem ze mną.

Dostęp do wszystkich 9 modułów kursu online i bonusów otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności przez system.

Tak, po zakupie otrzymasz fakturę, jeżeli podasz swój NIP podczas składania zamówienia.

Tak, każda branża znajdzie wartość dla siebie i wykorzysta zdobytą wiedzę w praktyce!

12 sesji Q&A, każda sesja trwa 120 minut, (w wyjątkowych sytuacjach, Adrian prowadzi sesję do wyczerpania pytań kursantów). 

Dostęp do kursu będzie aktywny przez 365 dni od daty zakupu.

Odkryj jak w prosty sposób pozyskiwać nowych klientów każdego dnia, stosując strategię social media marketingu, nawet jeśli zaczynasz od zera i nie masz doświadczenia.

Pokażę Ci na ekranie mojego komputera jak to zrobić w łatwy i przyjemny sposób!

Regulamin sprzedaży

Polityka prywatności

Copyright © 2023 Adrian Zacharski. Wszelkie prawa zastrzeżone!