Naucz się zdobywać nowych obserwujących w Social Mediach
Przekształcaj fanów w stałych klientów, którzy regularnie zasilają Twoje konto bankowe.

Z kursem online Pimp My Social Media zbudujesz machinę, która będzie zarabiać pieniądze, nawet gdy śpisz.

Czy Twój biznes i działania w social mediach wyglądają podobnie?

Nie udawaj, że nie widzisz problemu! Czujesz ten ciężar na ramionach?


To Twoje marzenia o dużych zasięgach w social mediach oraz regularnych przelewach na konto od Twoich klientów, które właśnie zaczynają cię przytłaczać. Dlaczego? Bo twoje treści są nijakie?

Zastanawiasz się, co i kiedy publikować? Czy twoja strategia to po prostu wrzucanie czegokolwiek, gdy masz chwilę?

 

Jeśli tak, nie dziw się, że nikt tego nie widzi.

 

Strach przed kamerą? Rozumiem, każdy ma to na początku. Ale wiesz co? Świat nie czeka, aż przezwyciężysz swoje lęki. Tymczasem Twoi konkurenci robią live’y, nagrywają Facebook Rolki, Instagram Rolki, TikToki oraz YouTube Short’s i zdobywają dzięki temu regularnie klientów.

Zainwestowałeś w reklamy? Gratulacje. Ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to po prostu marnujesz swój budżet reklamowy.

 

Social media się rozwijają, trendy się zmieniają. A ty? Utknąłeś w miejscu, bo nie potrafisz podążać za nimi?

 

Twój biznes tonie, zanim jeszcze na dobre wystartował.

 

To nie musi to tak wyglądać.

Pokażę Ci drogę od zera do Social Media Ninja Marketera, który ma zasięgi, pieniądze, kontakty i status celebryty w internecie

Wyobraź sobie, że...

Zbudowanie strategii, pozwoli Ci na świadome prowadzenie social media marketingu oraz regularną sprzedaż produktów cyfrowych lub usług online

Pewnie zastanawiasz się jak to wszystko ogarnąć kiedy zaczynasz od zera i nie masz jeszcze zbudowanej społeczności?

Jestem przedsiębiorcą z ponad 13-letnim doświadczeniem w biznesie! 6 lat temu przeniosłem swój tradycyjny biznes do internetu.

Szybko zrozumiałem i zauważyłem, że tradycyjne prowadzenie biznesu w XXI w. będzie niewystarczające. Trzeba wejść do świata online, gdzie możliwości są nieograniczone!

Na co dzień pomagam przedsiębiorcą prowadzić skuteczny social media marketing.

Projektuje dla nich lejki marketingowo – sprzedażowe, które regularnie pozyskują klientów, wspierają sprzedaż produktów cyfrowych oraz usług. Pomagam zwiększyć ilość obserwujących ich konta. Wraz ze swoim zespołem nagrywamy i montujemy dla nich Facebook Rolki, Instagram Rolki, TikToki i YouTube Short’s, które stały się fundamentem każdego biznesu online.

Jest autorem książki: Przygnieciony życiem — zacznij pracować z pasją!

Prowadzę szkolenia, konsultacje biznesowe stacjonarnie i online, podczas których uczę jak zwiększać zasięgi, budować markę osobistą lub markę produktu, sprzedawać produkty cyfrowe lub usługi za pomocą social media marketingu.

Prowadziłem szkolenie dla TOP Liderów Sprzedaży w Międzynarodowej firmie Raypath International, gdzie już podczas szkolenia uczestnicy mieli pierwsze efekty w postaci zapytań od potencjalnych klientów.

Pracowałem dla takich marek jak: Subaru, Seat, Skoda i Orange.

Chcę Ci pomóc zbudować Dochodowy Biznes Online! 
Stworzyłem kurs online Pimp My Social Media, by pomóc Ci skalować Twój biznes!

Sam kiedyś byłem w takiej samej sytuacji jak Ty dzisiaj. Rozumiem Twoje wątpliwości, strach i nie pewność! Nie jesteś sam, przedsiębiorcy, z którymi współpracuję na co dzień, mają te same problemy co Ty.

Wiem, jak Ci pomóc uciszyć wewnętrznego krytyka, który cały czas podpowiada Ci, że: nie dasz rady, to nie na Twoją głowę, nie umiesz robić reklam, boisz się kamery, boisz się, co pomyślą, o Tobie inni ludzie jak zaczniesz nagrywać video. 

Ten program zawiera ponad 13 lat mojego doświadczenia w biznesie, z czego 6 lat współpracuje z klientami i pomagam im budować ich biznesy online.  

Bezpośrednia współpraca 1 na 1 z klientami pozwoliła mi stworzyć Unikalny Mechanizm Holistic Strategy®, który pomoże Ci zbudować biznes online od zera do kolejki klientów na Twoje produkty cyfrowe lub usługi!

Sprawdź, jak wiele zyskasz dołączając do kursu Pimp My Social Media
Projekt bez nazwy (18)

Kurs Online Pimp My Social Media

To 8 modułów, a w nich aż 40 napakowanych praktyką lekcji, które przeprowadzą Cię przez proces od zera do kolejki klientów na Twoje produkty cyfrowe lub usługi!

Coaching Call na żywo

Sesje coaching call na żywo odbywają się co tydzień w piątek. Godzina zostanie ustalona z uczestnikami kursu. Czas trwania jednej sesji to 60 minut. Spotykamy się, w małych grupach i podczas sesji możesz zadać dowolne pytanie związane z Twoim biznesem. Otrzymasz, również możliwość przesłania materiałów lub pytań przed sesją, dzięki czemu podczas spotkania na żywo dam Ci feedback do przesłanych materiałów lub odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Feedback ode mnie, mojego zespołu oraz innych uczestników kursu

Otrzymasz wsparcie na każdym etapie, możesz zadać w każdej chwili dowolne pytanie na zamkniętej grupie na Facebooku. Możesz pytać o Twój biznes, strategię social media marketingu, konfigurację reklam w social media, audyt Twoich stron: sprzedażowych, zapisu na webinar, zapisu na wyzwanie. Audyt lejków marketingowo — sprzedażowych. Ocenimy Twoje rolki na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz YouTube Short's.

Work Book

Work Book to narzędzie, dzięki któremu będziesz wiedział jakie czynności krok po kroku należy wykonać. Do każdego modułu w work booku przypisane są konkretne ćwiczenia i zadania, które należy wykonać, aby móc przejść płynnie do kolejnych modułów. Dodatkowo umieściłem tam check listy, abyś mógł szybko i sprawnie zweryfikować, czy wykonałeś wszystkie ćwiczenia oraz zadania z danego modułu.

Lista perswazyjnych nagłówków do reklam w social mediach

W dzisiejszym świecie instant, gdzie wszyscy chcą mieć wszystko na wczoraj, pochwycenie uwagi potencjalnego klienta jest coraz trudniejsze. Potrzebujesz przykuć jego uwagę w pierwszych 2-3 sekundach. Z pomocą chwytliwych tytułów zrobisz to w łatwy i skuteczny sposób, oszczędzając przy tym sporo czasu.

Lista tzw. Hooków, czyli powstrzymaj uwagę klienta w pierwszych sekundach wideo

Zasada 2-3 sekund również obowiązuje w wideo marketingu. Hooki są idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz powstrzymać scrollowanie potencjalnego klienta. Hooki wykorzystasz w każdej branży, jest to zestaw perswazyjnych tekstów, które przyciągną uwagę i zatrzymają scrollowanie Twoich potencjalnych klientów.

Aktywuj natychmiastowy dostęp już teraz

10 płatności po 188 PLN

Do Payu Raty O% przejdziesz klikając w czerwony przycisk poniżej

Program otrzymujesz DOŻYWOTNIO!

100% Gwarancji Satysfakcji

Opis kursu Pimp My Social Media

Jak zacząć przygodę z Biznesem Online?

Mocne fundamenty to podstawa w każdym biznesie. Jednak wiele osób o nie nie dba, przez co przegrywa już na starcie budowania dochodowego biznesu online, ale nie Ty!

 

Po tej części:

 

 • Znasz najważniejsze elementy, które zapewnią Ci sukces

 • Publikujesz pierwsze treści i zdobywasz pierwszych obserwujących

 • Zdobyłeś pierwszych klientów i zarobiłeś pierwsze pieniądze

Grupa Docelowa & Avatar Idealnego Klienta

Jeśli tworzysz treści do wszystkich, tak naprawdę tworzysz dla nikogo! Każdy nie zostanie Twoim klientem!

 

Po tej części:

 

 • Wiesz, jak zaprojektować grupę docelową oraz znaleźć w niej głęboką niszę

 • Potrafisz zweryfikować główne problemy Twojej niszy

 • Zaprojektowałeś avatar idealnego klienta oraz potrafisz dokonywać segmentacji klientów, dzięki czemu pracujesz tylko z wartościowymi klientami

Profesjonalne Profile Social Media

Jeśli dziś Twoja firma nie ma chociaż jednego profilu w social mediach, tracisz przez to mnóstwo potencjalnych klientów każdego dnia!

 

Po tej części:

 • Wybrałeś, na którym medium publikujesz treści, zdobywasz nowych obserwujących, których później zamieniasz w regularnie płacących klientów.

 • Potrafisz nagrywać i montować content wideo, który sprzedaje Twoje produkty cyfrowe i usługi.

 • Wiesz, jak powinien wyglądać profesjonalny profil na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz LinkedIn.

Marketing & Sprzedaż

Tematyka marketing & sprzedaż to mogłyby, być dwa osobne obszerne kursy. Ja dam Ci pigułkę z najważniejszymi elementami, które po prostu musisz znać, a potem wdrożyć.

 

Po tej części:

 

 • Poznasz strategię know me, like me, trust me, pay me i na jej podstawie stworzysz lejek marketingowo — sprzedażowy, który sprawi, że klienci będą się ustawiać w kolejce po Twoje produkty lub usługi.

 • Nauczysz się mierzyć współczynniki marketingu i sprzedaży.

Płatne Reklamy w Social Media

Zasięg organiczny to przeszłość, Ty po prostu musisz się nauczyć się tworzyć skuteczne reklamy, by móc sprzedawać produkty cyfrowe lub usługi.


Po tej części:

 • Opanowałeś podstawy menedżera reklam od Facebooka, TikToka i Google AdWords.
   
 • Nauczyłeś się jak krok po kroku stworzyć płatną reklamę, która sprzedaje Twoje produkty lub usługi.
   
 • Wiesz już jak tworzyć grupy niestandardowych odbiorców, niestandardowe konwersje oraz jak podłączyć Facebook Piksel, oraz Google Tag Menager do Twojej strony www lub sklepu www.

Automatyzacja Biznesu Online

Wreszcie będziesz mógł odetchnąć i zyskać więcej czasu dla siebie, dzięki wprowadzeniu automatyzacji do Twojego biznesu.

Po tej części:

 • Wiesz jakie narzędzia do automatyzacji wybrać, aby optymalizować i skalować biznes online.

 • Pokażę Ci na ekranie mojego komputera, jak krok po kroku wdrożyć automatyzację.

 • Zobaczysz na ekranie mojego komputera, przykład mojej automatyzacji oraz objaśnię Ci wszystkie szczegóły. 

Przykładowe Lekcje

Kurs Online Pimp My Social Media to aż 8 modułów, w tym 40 napakowanych praktyką lekcji. Łącznie ponad 200 minut.

Wszystkie lekcje są tak zaprojektowane, że osoba bez doświadczenia, zaczynająca od zera, która nie posiada umiejętności technicznych, spokojnie sobie poradzi. Wszystko wyjaśniam prostym i zrozumiałym językiem oraz dodatkowo widzisz każdy mój ruch lub kliknięcie na ekranie mojego komputera, lub telefonu.

Wiedzę z kursu możesz wdrożyć w praktyce już podczas przerabiania kursu.

Moduł nr 2 Grupa Docelowa & Avatar Idealnego Klienta

Lekcja nr 1 Twoja grupa docelowa i głęboka nisza

Moduł nr 5 Płatne reklamy w social media

Lekcja nr 1 Podstawy Menadżera Reklam od Facebooka

Dalej zastanawiasz się, czy kurs Pimp My Social Media jest dla Ciebie?

Rozumiem, to naturalne, że nikt nie chce kupować kota w worku

Co możesz zrobić zamiast wdrożenia ultra skutecznej wiedzy z kursu Pimp My Social Media:

Możesz zatrudnić agencję, która zrobi to wszystko za Ciebie. Wezmą od Ciebie kilka lub kilkanaście tysięcy złotych i nie zagwarantują Ci efektów. Dodatkowo, jeśli nie masz wiedzy w zakresie social media marketingu, ciężko Ci będzie zweryfikować działania agencji, zanim stracisz pieniądze.

Możesz na własną rękę szukać informacji w internecie, przeglądać fora, oglądać filmy na YouTube jednak to dalej będą tylko wycinki i niekompletne informacje.

Możesz kupować szkolenia stacjonarne, kursy online oraz książki od konkurencji, jednak gwarantuje Ci, że nie znajdziesz tam kompletnej ścieżki, jak od A do Z zaprojektować dochodowy biznes online. Ten kurs powstał między innymi dlatego, że sam kupuję mnóstwo kursów online i brakowało mi na rynku kompleksowego rozwiązania jak mam zrobić wszystko krok po kroku.

Możesz też dołączyć do grona moich zadowolonych kursantów i:

Skorzystać z dużo tańszego rozwiązania, gdzie nic nie ryzykujesz, ponieważ masz 30 dni na zwrot, jeśli uznasz, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, a ja oddam Ci 100% pieniędzy i nie musisz podawać przyczyny zwrotu.

Możesz spać spokojnie i się wyluzować, nie będziesz musiał się stresować i zastanawiać, czy pieniądze, które zainwestowałeś, we współpracę z agencją się zwrócą i przyniosą oczekiwany rezultat.

Już nie będziesz musiał wysłuchiwać dobrych rad, co masz zrobić, otrzymasz szczegółowy plan jak zaprojektować maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Jeśli przerobisz cały kurs Pimp My Social Media i Twój biznes urośnie, a Ty sam już nie będziesz wyrabiał na zakrętach, wtedy będziesz miał wiedzę jak zweryfikować działania agencji lub specjalistów, których będziesz chciał zatrudnić.

Poznasz Unikalny Mechanizm Holistic Strategy®, który pomoże Ci zbudować biznes online od zera do kolejki klientów na Twoje produkty!
Dlaczego warto dołączyć do kursu online Pimp My Social Media?

Wiedzę z kursu przerobiłeś w komfortowych warunkach w zaciszu

Twojego domu. Oglądałeś kurs kiedy chciałeś i ile chciałeś.

 

Kurs przerabiałeś, tak jak lubisz, masz do wyboru smartphone,

tablet lub komputer


Włączałeś pauzę w dowolnym momencie, kiedy

tylko potrzebowałeś i wykonywałeś zadania na bieżąco,

dzięki czemu przyspieszyłeś proces pozyskania pierwszych klientów.

 

Przerobiłeś kurs online w swoim tempie, ponieważ otrzymałeś

dostęp dożywotni i nie musiałeś się śpieszyć, że dostęp za chwilę

się skończy.

 

Wszystkie swoje problemy i wyzwania biznesowe rozwiązujesz

na bieżąco podczas sesji coaching call lub na zamkniętej

grupie na Facebooku.

 

Otrzymałeś work booka, który jest niczym strażnik Twoich postępów,

pilnuje, czy wykonałeś wszystkie zadania i o żadnych nie da Ci zapomnieć.

 

Lista perswazyjnych nagłówków oraz lista Hooków,

przyspieszyła i ułatwiła Ci tworzenie treści do reklam,

które regularnie pozyskują klientów na Twoje produkty lub usługi.

 

Nic nie ryzykujesz! Masz 30 dni na zwrot kursu online,

bez konieczności podawania przyczyny zwrotu. Wysyłasz e-mail,

a ja zwracam Ci 100% kwoty.

 

 

Sprawdź opinię moich klientów

Po prostu przeczytaj, co mają do powiedzenia!

Poznaj też opinię uczestników moich szkoleń:
FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest kurs online Pimp My Social Media?

Produkt jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie prowadzić social media marketing i sprzedaż swoich produktów i usług w internecie.

 

Jeśli pracujesz na etacie i chcesz przejąć stery nad działem social media marketingu w firmie, w której pracujesz ten kurs to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli chcesz dostać awans i podwyżkę. 

Czy ten kurs jest dla mojej branży?

Tak, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, możesz wykorzystać social media marketing, dzięki któremu będziesz regularnie sprzedawał produkty lub usługi.

Jak wygląda Coaching Call??

Sesje coaching call na żywo odbywają się co tydzień w piątek. Godzina zostanie ustalona z uczestnikami kursu. Czas trwania jednej sesji to 60 minut. Spotykamy się, w małych grupach i podczas sesji możesz zadać dowolne pytanie związane z Twoim biznesem. Otrzymasz, również możliwość przesłania materiałów lub pytań przed sesją, dzięki czemu podczas spotkania na żywo dam Ci feedback do przesłanych materiałów lub odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Nie mam doświadczenia i jestem antytechniczny!

Kurs jest tak zaprojektowany, że osoby, które nie mają doświadczenia i nie posiadają umiejętności technicznych, poradzą sobie w 100%. Wszystkie elementy techniczne kursu pokazuje krok po kroku na ekranie mojego komputera. Możesz zastopować wideo i wykonać instrukcję razem ze mną.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Tak, możesz kupić kurs Pimp My Social Media na raty i skorzystać z opcji raty 0%. 

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Dostęp do wszystkich 8 modułów kursu online i wszystkie bonusy otrzymasz dożywotnio natychmiast po udanej płatności przez bramki płatnicze. 

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak otrzymasz fakturę VAT, jeśli podasz swój NIP podczas składania zamówienia.

Co jeśli pojawią się jakieś problemy przy zakupie?

Spokojnie, na każdy problem jest rozwiązanie. Piszesz e-mail na kontakt@adrianzacharski.pl i mój zespół się Tobą zaopiekuje. Damy radę!

Dobra Adrian!

Przekonałeś mnie,

dołączam do kursu!

Świetnie bardzo się cieszę!

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo jestem podekscytowany naszą wspólną ścieżką rozwoju, która prowadzi wprost do kolejki klientów, którzy ustawili się w oczekiwaniu na zakup Twoich produktów lub usług.

 

Kurs Online Pimp My Social Media nauczy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by zdobywać nowych obserwujących, których z czasem zamienisz w stale płacących klientów, którzy kupują wszystkie Twoje produkty lub usługi oraz polecają Cię dalej.

 

Skuteczne kampanie reklamowe masz już w małym palcu.

 

Stoisz tuż przed furtką, za którą czeka na Ciebie Dochodowy Biznes Online, który zarabia nawet, wtedy kiedy Ty śpisz lub odpoczywasz na zasłużonych wakacjach.

Jestem przekonany, że nie znajdziesz drugiego takiego kursu online na rynku, który przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki od zera do kolejki klientów po Twoje produkty lub usługi.

DOŁĄCZAJĄC DO KURSU ONLINE PIMP MY SOCIAL MEDIA

WSZYSTKIE BONUSY OTRZYMASZ GRATIS!

DARMOWY BONUS #1: Sesje Coching Call na żywo

DARMOWY BONUS #2: Work Book

DARMOWY BONUS #3: Zamknięta Grupa na Facebooku, tylko dla uczestników kursu

DARMOWY BONUS #4: Lista perswazyjnych nagłówków w social media

DARMOWY BONUS #5: Lista tzw. Hooków, czyli powstrzymaj uwagę klienta w pierwszych sekundach wideo

KURS ONLINE PIMP MY SOCIAL MEDIA

30 DNI GWARANCJI  NA ZWROT KURSU

Aktywuj natychmiastowy dostęp już teraz

10 płatności po 188 PLN

Do Payu Raty O% przejdziesz klikając w czerwony przycisk poniżej

Program otrzymujesz DOŻYWOTNIO!