Konsultacje

Konsultacje Biznesowe

Czego możesz się spodziewać po konsultacji ze mną?

Zero teorii! 100% Pratyki!

Wykorzystamy czas konsultacji w 100%, by znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twojego Biznesu!

Nie wszystko Trzeba robić samodzielnie!

Rozmowa z ekspertem i zadawanie pytań na dręczące Cię kwestie, może być przepustką do sukcesu w Twoim biznesie!

Masz wrażenie, że kręcisz się w kółko? Twój marketing nie przynosi rezultatów? Masz problem z pozyskiwaniem partnerów w MLM? Social Media to dla Ciebie czarna magia? Brakuje Ci płynności finansowej?  

Wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Co możemy konsultować?

Social Media​​ Marketing

Dowiesz się jak zaplanować strategię komunikacji w social mediach, dzięki czemu Twój komunikat trafi wprost do Twojej grupy docelowej. Nauczysz się jak zamieniać fanów w klientów, którzy regularnie kupują Twoje produkty.

Kampanie Reklamowe w Social Media: Facebook, Instagram, TikTok oraz YouTube

Nauczysz się obsługi systemów reklamowych Facebooka, Instagrama, TikToka i Google Adwords. Zaprojektujesz i wdrożysz samodzielnie profesjonalne reklamy w internecie, dzięki czemu każdego dnia będziesz docierać do nowych klientów. Nie wiem, czy wiesz, ale koszt pozyskania klienta w internecie możesz obniżyć nawet do kilku złotych!

Strategię Budowania Marki Osobistej w Internecie

Dowiesz się, w jaki sposób zaprojektować oraz jak wykorzystać markę osobistą, która regularnie będzie pozyskiwać nowych klientów do Twojego biznesu oraz klientów i partnerów biznesowych do Twojej organizacji MLM.

Automatyzację

Poznasz listę TOP narzędzi, z których korzystam na co dzień w swoim biznesie, dzięki czemu projektowanie biznesu w sieci będzie proste i przyjemne. Narzędzia zagwarantują Ci optymalizację, automatyzację oraz możliwość skalowania biznesu.

Lejki Sprzedażowe

Dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzić klienta przez wszystkie etapy lejka sprzedażowego, by pod koniec dnia, klient sam zapytał, ile ma zapłacić za Twój produkt, usługę albo sam poprosi o link rejestracyjny do Twojej organizacji.

Copywriting

Poznasz profesjonalne techniki copywritingu, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie napisać treści, które przykują uwagę Twoich odbiorców. Samodzielnie napiszesz teksty sprzedażowe, które będą otwierać portfele Twoich klientów. Poznasz triki najlepszych copywriterów, dzięki czemu pisanie tekstów, stanie się proste i przyjemne.

Co zyskasz podczas Konsultacji Biznesowej?

Szybko i skutecznie rozwiążesz swoje problemy biznesowe.

Sprawdzimy, dlaczego Twoje obecne działania nie przyniosły efektów?

Nauczysz się wyciągać odpowiednie wnioski, by znów nie powielać starych schematów.

Pokażę Ci jak w łatwy i szybki sposób, zweryfikujesz swój pomysł na biznes lub sprawdzisz, czy rynek chce Twojego produktu lub usługi.

Dowiesz się jak wykorzystać social media marketing i markę osobistą, dzięki czemu regularnie będziesz pozyskiwać klientów do swojego biznesu oraz klientów i  partnerów biznesowych do Twojego organizacji MLM.

Ponad 13 lat doświadczenia w biznesie! 6 lat temu przeniosłem swój tradycyjny biznes do sieci. Na co dzień pomagam przedsiębiorcą & network marketerom zwiększać sprzedaż oraz pozyskiwać nowych partnerów do organizacji MLM poprzez social media marketing.

Swoją wiedzę zdobywałem i wciąż się szkolę od najlepszych praktyków biznesu online w Polsce oraz USA.

Jestem autorem książki: Przygnieciony życiem — zacznij pracować z pasją!

Regularnie występuje publicznie i prowadzę szkolenia stacjonarne oraz online. Szkoliłem min. TOP Liderów Raypath International z social media marketingu oraz zespół Network Magazynu z social media marketingu.

Pracowałem dla takich marek jak: Subaru, Seat, Skoda, Orange.

Moje artykuły możesz znaleźć w magazynie Macieja Maciejewskiego — Network Magazyn oraz w anglojęzycznej wersji magazynu — Network Magazine.

Jestem autorem wielu kursów online, takich jak “Podstawy Menadżera Reklam Facebook”, “Twoja Pierwsza Reklama w Social Media”, “Twoja pierwsza Reklama na TikToku”.

Moja Misja? Pomagać przedsiębiorcą oraz network marketerom uzyskać wolność finansową i niezależność. Ponieważ uważam, że Polacy mają ogromny potencjał oraz robią fenomenalne rzeczy na skalę światową! Natomiast większość pozostaje w ukryciu i cieniu. Czas, aby nasz potencjał rozszerzył się globalnie i objął cały świat!

Poznaj opinię klientów

Co chcesz teraz zrobić?

Spotkanie 1 na 1 na żywo

Na terenie Województwa Świętokrzyskiego. Spotkanie trwa od 2 do 4 h. Koszt konsultacji 2000 zł netto. Istnieje możliwość konsultacji poza wskazanym wyżej obszarem (po kontakcie telefonicznym).

Konsultacja Online

Rozmowa przez wideo chat 60 minut = 297 zł netto. Pakiet 10 h konsultacji online 2700 zł netto (do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu).

Napisz do mnie, wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Napisz w kilku zdaniach co sprawia Ci największą trudność