O mnie

Adrian Zacharski o sobie

Ponad 13 lat doświadczenia w biznesie! 6 lat temu przeniosłem swój tradycyjny biznes do sieci. Na co dzień pomagam przedsiębiorcą & network marketerom zwiększać sprzedaż oraz pozyskiwać nowych partnerów do organizacji MLM poprzez social media marketing.

Swoją wiedzę zdobywałem i wciąż się szkolę od najlepszych praktyków biznesu online w Polsce oraz USA.

Jestem autorem książki: Przygnieciony życiem — zacznij pracować z pasją!

Regularnie występuje publicznie i prowadzę szkolenia stacjonarne oraz online. Szkoliłem min. TOP Liderów Raypath International z social media marketingu oraz zespół Network Magazynu z social media marketingu.

Pracowałem dla takich marek jak: Subaru, Seat, Skoda, Orange.

Moje artykuły możesz znaleźć w magazynie Macieja Maciejewskiego — Network Magazyn oraz w anglojęzycznej wersji magazynu — Network Magazine.

Jestem autorem wielu kursów online, takich jak “Podstawy Menadżera Reklam Facebook”, “Twoja Pierwsza Reklama w Social Media”, “Twoja pierwsza Reklama na TikToku”.

Moja Misja? Pomagać przedsiębiorcą oraz network marketerom uzyskać wolność finansową i niezależność. Ponieważ uważam, że Polacy mają ogromny potencjał oraz robią fenomenalne rzeczy na skalę światową! Natomiast większość pozostaje w ukryciu i cieniu. Czas, aby nasz potencjał rozszerzył się globalnie i objął cały świat!

Na co możesz liczyć podejmując ze mną współpracę?

Stawiam na proste i praktyczne rozwiązania! Zero lania wody! Same konkrety, które w możliwie najszybszym czasie przybliżą Cię do realizacji celów.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych! Pokonałem wiele trudności w swoim życiu osobistym i zawodowym, dzięki czemu wiem, jak pomóc Ci wejść na szczyt!

Moja kreatywność nie zna granic, potrafię bardzo szybko tu i teraz, znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Na szkoleniach, które regularnie prowadzę dla przedsiębiorców oraz network marketerów, zawsze daje 100% praktycznej wiedzy, zero lania wody i teorii, która nie wnosi nic wartościowego do Twojego biznesu. Wiedzę, którą przekazuje podczas szkolenia, możesz zastosować od razu w praktyce, nawet podczas szkolenia.

Stawiam na proste i praktyczne rozwiązania, dzięki czemu nawet osoby, które nie mają dużego doświadczenia, mogą zastosować moje strategie w praktyce.

Odkryj jak w prosty sposób zaprojektować Dochodowy Biznes Online, stosując strategię social media marketingu, nawet jeśli zaczynasz od zera i nie masz doświadczenia.

Napisz do mnie i rozpocznijmy Współpracę!

seers cmp badge