O mnie

Adrian Zacharski o sobie

Powiązany z biznesem od ponad 13 lat! 6 lat temu przeniósł swój tradycyjny biznes do sieci. Na co dzień pomaga przedsiębiorcą oraz network marketerom zwiększać sprzedaż poprzez social media marketing i pozyskiwać nowych partnerów do organizacji MLM.

Swoją wiedzę zdobywał od najlepszych praktyków biznesu online w Polsce oraz USA.

Autor książki: Przygnieciony życiem — zacznij pracować z pasją!

Szkolił TOP Liderów Raypath International z social media marketingu.

Szkolił zespół Network Magazynu z social media marketingu.

Pracował dla takich marek jak: Subaru, Seat, Skoda, Orange.

Jego artykuły regularnie pojawiają się w magazynie Macieja Maciejewskiego — Network Magazyn i od niedawna również w anglojęzycznej wersji magazynu — Network Magazine, który jest jednocześnie naszym klientem.

Regularnie prowadzi szkolenia stacjonarne oraz szkolenia online.

Misja Adriana? Pomagać przedsiębiorcą uzyskać wolność finansową i niezależność. Ponieważ uważa, że Polacy mają ogromny potencjał i robią fenomenalne rzeczy na skalę światową! Natomiast większość pozostaje w ukryciu i cieniu. Czas, aby nasz potencjał rozszerzył się globalnie i objął cały świat!

Na co możesz liczyć podejmując ze mną współpracę?

Stawiam na proste i praktyczne rozwiązania! Zero lania wody! Same konkrety, które w możliwie najszybszym czasie przybliżą Cię do realizacji celów.

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych! Pokonałem wiele trudności w swoim życiu osobistym i zawodowym, dzięki czemu wiem, jak pomóc Ci wejść na szczyt!

Moja kreatywność nie zna granic, potrafię bardzo szybko tu i teraz, znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Na szkoleniach, które regularnie prowadzę dla przedsiębiorców oraz network marketerów, zawsze daje 100% praktycznej wiedzy, zero lania wody i teorii, która nie wnosi nic wartościowego do Twojego biznesu. Wiedzę, którą przekazuje podczas szkolenia, możesz zastosować od razu w praktyce, nawet podczas szkolenia.

Stawiam na proste i praktyczne rozwiązania, dzięki czemu nawet osoby, które nie mają dużego doświadczenia, mogą zastosować moje strategie w praktyce.

Odkryj jak w prosty sposób zaprojektować Dochodowy Biznes Online, stosując strategię social media marketingu, nawet jeśli zaczynasz od zera i nie masz doświadczenia.

Napisz do mnie i rozpocznijmy Współpracę!